Lajme

Ish-luftëtari i UÇK’së befason të gjithë, sa shumë i ngjanë Adem Jasharit. Ai zbulon çfarë i tha atij Komandanti legjendar!

Ne emisionin Kojshia Show, sonte ishin të ftuar prezantuesja e njohur e lajmeve, gazetarja Besa Çeku dhe gazetari i njohur Asllan Bajrami, si dhe bashkëluftëtari i Adem Jasharit, i cili i ngjanë shumë Komandantit Legjendar, Dergut Mazreku.

Gazetarët Besa Çeku e Asllan Bajrami, gjatë emisionit u befasuan kur hynë në skenë ish-ushtari i UÇK’së, Dergut Mazreku, i cili ngjanë shumë me komandantin Legjendar, Adem Jashari.

Ai zbuloi edhe fjalët e fundit të cilat ia tha komandanti Adem Jashari!

Ndiqeni minutën e 52:30 për më shumë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?