Lajme

Infermierja largon këngëtarin e njohur nga emisioni, dyshohej se ishte me Covid19!

Në emisionin me te shikuar në vend ‘Kojshia Show’ këtë të diele mysafire ishin dy këngëtaret e njohu, Ylli Baka nga Shqipëria dhe Ylli Demaj nga Kosova.

Këngëtari nga Shqipëria futet në emision me pak temperaturë ku dyshohet se është me virusin Covid, ndërsa moderatori e përjashton atë nga emisioni.

Shih minutën e 11:25 te emisioni.