Lajme

I dalin rezultatet Lutfi Hazirit, mësohet a është i prekur nga koronavirusi

Kreu i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri ka njoftuar se rezultati për koronavirus i ka dalë negativ.

Haziri këtë njoftim e ka bërë përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook.

“Pasi iu nënshtrova në mëngjes testit për #Covid19 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare të Institutit Kombëtar të Shëndësisë Publike të Kosovës, para pak minutash mora rezultatin zyrtar, i cili, fatmirësisht, është NEGATIV”, ka shkruar ai.

LEXO EDHE:

‘Mjaft më, tani ndaloni, heshtni dhe dëgjoni’ – Kjo është letra e koronavirusit, drejtuar njerëzimit

Shikoni videon: