Lajme

Hylkija nga Vushtrria vuan nga sëmundja e mushkërive, ka nevojë për ndihmën tuaj

Një grua nga Vushtrria është diagnostikuar më sëmundje të mushkërive “Carcinoma Bronkiale” dhe ka nevojë për ndihmën tuaj.

Hylkija e cila vuan nga “Carcinoma Bronkiale” tani ka gjakderdhje, ilaçet të cilat i përdor kushtojnë shumë. Kështu kanë bërë të ditur familjarët e saj.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

Ta ndihmojmè Hylkijen .😥

E nderuara motra jone Hylkija nga Vushtria ka nevoj pèr ndihmèn ton e cila po kalon momente tè vèshtira nè jetèn e saj . Ajo jeton me prindèrit e saj dhe nipin e saj jetim ku edhe aj vuan nga sèmundja e epilepsis . Humanisti jon Halil Kastrati ne bashkepunim me kryetarin e Vushtrrisë z. Xhafer Tahiri ua ndertoj shtepinë dhe iu ndihmoj financiarisht, por Hylikjes ju shtuan edhe sprova tè tjera ku u operua ne Gji. dhe tani u diagnostifikua me sèmundje tè mushkrive “Carcinoma Bronkiale ” dhe tani ka gjakderdhje , ilaqet te cilat i pèrdor kushtojn shum pèr 16 dit qè duhet ti pèrdor i kushtojn 4.000 mij euro . Duke e kuptu gjendjen e Hylkijes qè ditèt i numrohen dhe gjendja e saj po i vèshtèrsohet edhe mè keq tè gjith ata qè kan mundèsi tè ndihmojn pèr hir tè Zotit sepse jeta e saj èshtè nè rrezik dhe pa ndihmèn ton ajo nuk ka shpresè pèr jet . Mbesim me shpres tek i Madhi Zot qè Hylkijes ti ndihmojn tè gjith ata qè kan mundesi . Zot ndihmoje dhe fali shèndet te mir .

Llogaria Bankare eshte ne fotto

📞045248331 /Lajmi.net/