Lajme

Hoxha nga Peja: Edhe krishterët mund të shkojnë në xhehnet, befasohet Prifti!

Këtë javë mysafirë në emisionin Kojshia Show ishin të ftuar Hoxhë Drilon Gashi dhe Prifti Don Lush Gjergjin, shkruan InfoKosova.

Në një moment Hoxha befason Priftin duke i thënë se edhe Krishterët mund të shkojn në Xhehnet!

Në minuten 52.20 ai tregon se si një Krishter mund të shkoj në Xhehnet!

Shiko Videon: