Lajme

Hoxha dhe Prifti: Ja ku shkon shpirti pas vdekjes!

Në emisionin Kojshia Show të dielen janë dsikutuar tema shumë interesante nga Hoxha dhe Prifti, shkruan InfoKosova.

Ata në minuten e 50:13 të emisionit tregojne se ku shkon shpirit pas vdekjes.

Ndiqeni minutën 50:13 të emisionit për ta kuptuar se çfar thonë Prifti dhe Hoxha për këtë fenomen!

Shiko Videon: