Lajme

Historia prekëse e këtij burri: Si ma shpëtoi gruan nga vdekja Behgjet Pacolli – emocionohet Selim Pacolli

Këtë të diel, mysafirë në emisionin shumë të shikuar në vend “Kojshia Show”, i cili transmetohet në RTK, i ftuar ishte Selim Pacolli, nënkryetar i Komunës së Prishtinës, dhe njëherit vëllai i biznesmenit, humanistit e politikanit, Behgjet Pacolli, shkruan Korrespodenti.

Ashtu si në emisionet e kaluara, edhe në këtë emision kishte shumë të papritura për publikun.

Gjatë emisionit, Selim Pacolli emocionohet kur një burrë i shpjegon se si Behgjet Pacolli i shëroi gruan, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë.

Ndiqeni minutën e 20:00 për ta parë këtë moment tejet emocionues. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?