Lajme

Hisen Berisha i thotë ne sy Sali Berishës se Departamenti Amerikan nuk gabon në vlerësime – Shikoni reagimin e ish-kryeministrit shqiptar

Ish-kryeministri dhe ish-presidenti Shqipërisë, Sali Berisha ishte mysafir në emisionin e tij të preferuar nga Kosova në Kojshia Show.

Mysafir në këtë emision ishte edhe ish-komandanti i Kosheres, gjeneral Hisen Berisha. Ky i fundit, gjatë emisionit i tha Sali Berishës së Departamenti Amerikan i Shtetit nuk gabon në vendimet dhe vlerësimet për shpalljen e personave non-grata, transmeton Korrespodenti.

Ish-kryeministri Berisha i bën një reagim të papritur komandantit të Koshares.

Ndiqeni minutën e 52:50 për më shumë. /Korrespodenti

LEXO EDHE:  Policia e Kosovës falënderohet në Times Square të Nju-Jorkut