Lajme

Hetem Ramadani zbulon a mund të na shoh shpirti pasi të vdesim se çfarë po ndodh me trupin e tonë!

Këtë të diele, në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin Hetem Ramadani – Studiues i Meditimit, e Daut Demaku – Profesor i Mendimit Pozitiv dhe Albatros Rexhaj – Shkrimtar.

Hetem Ramadani dhe Daut Demaku kanë folur edhe për shpirtin, për atë se çfarë mund të sheh njeriu pasi të vdesë dhe se a mund ta ndjejë ose sheh trupin e tij, përcjell Korrespodenti.

Ndiqeni minutën e 13:30 për ta mësuar se çfarë mund të shohë shpirti pasi të vdesë:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?