Lajme

Hetem Ramadani: Unë me Hashim Thaçin e ndaluam marrëveshjen e Rambujesë që kishte për qëllim futjen e forcave serbe në Kosovë

Këtë të dielë në emisionin “Kojshia Show” mysafir ishte mjeku i mjekësisë alternative, Hetem Ramadani, shkruan Korrespodenti.

Ai, në këtë emision tregoi një ngjaje nga Konferenca e Rambujesë dhe se cili ishte ndikimi i tij në këtë Konferencë.

Ramadani zbuloi se si bashkë me ish-presidentin Hashim Thaçi e ndaluan marrëveshjen e parë të Rambujesë, e cila kishte për qëllim futjen e 20 mijë forcave serbe në Kosovë.

Ndiqeni minutën e 44:00 të emisionit për ta kuptuar. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?