Lajme

Hetem Ramadani: Ja si po i rrisin numërat e të vdekurve nga coronavirusi me qëllim

Hetem Ramadani në emisionin “Kojshia Show” diskutoi shumë edhe për CoronaVirusin.

Ai tregoi se si po i rrisin numërat në mënyrë të qëllimshme të vdekjeve nga coronavirusi dhe pse.

Ndiqeni minutën e 9.25 të emisionit për ta kuptuar pse po i rrisin numërat e vdekjeve.

LEXO EDHE:  ​Prej sot shtrenjtohet energjia elektrike