Lajme

Hetem Ramadani: Ja çfarë shohin njerëzit 72 orë para se të vdesin!

Këtë të diele, në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin Hetem Ramadani – Profesor i Meditimit, e Daut Demaku – Profesor i Mendimit Pozitiv dhe Albatros Rexhaj – Shkrimtar.

Hetem Ramadani, studiues i Meditimit dhei Toksikologkis, por ai njihet shumë edhe mjekësinë e tij alternative, në emisionin Kojshia Shoë ka zbuluar se çfarë flasin njerëzit 72 orë para se të vdesin, përcjell Korrespodenti.

Ramadani tregon disa gjëra, me të cilat ka befasuar mysafirët në studio.

Për ta kuptuar, ndiqeni minutën e 19:48:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?