Lajme

Heronjtë e ditës, policët që shpëtuan të riun nga therrja me thikë

Fevzi Fejza dhe Kemajl Hoti janë dy policët e Kosovës të cilët shpëtuan jetën e një të riu në qytetin e Mitrovicës.

Në momentet më kritike, dy pjesëtarët e Policisë së Kosovës intervenuan duke parandaluar kështu therjen me thikë të një të riu.

Lidhur me këtë Indeksonline ka raportuar gjatë ditës, ku përmes një video shihet edhe intervenimi fantastik i dyshes.

Reagimi efikas i Policisë së Kosovës, eviton therjen me thikë të një qytetari

Julkaissut IndeksOnline Keskiviikkona 24. kesäkuuta 2020


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?