Lajme

Haxhiu: Fitorja e Vetëvendosjes e ka vënë në panik PAN-in por edhe LDK-në

Albulena Haxhiu, kandidate për deputete nga radhët e Vetëvendosjes, ka reaguar kundër një lajmi të rrejshëm se gjoja është arritur marrëveshje në mes të Vetëvendosjes dhe PDK-së, shkruan “Bota sot”.

“Fitorja jonë, e ka vënë në panik jo vetëm PAN-in por edhe LDK”, shkruan Haxhiu.

Postimi plotë:

As fake neës e as asgjë nuk ju kryen më punë. Ata mundohen të dëmtojnë Lëvizjen, ne vazhdojmë punën sepse goditjen nga qytetarët do ta marrin më 6 tetor.
Siç po e shihni, fitorja jonë, e ka vënë në panik jo vetëm PAN-in por edhe LDK!

#erdhidita
#qeveriaKurti
126 Lëvizja VETËVENDOSJE.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?