Lajme

Hashim Thaçi i uron Isa Mustafës shërim sa më të shpejt nga COVID-19

Presidenti i Kosovës ka uruar shërim të shpejtë për kreun e LDK-së, Isa Mustafa, pasi ky i fundit ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19.

Presidenti Thaçi është ndër figurat e shumta të skenës politike që sot ka shprehu solidarizim me kreun e LDK-së, Isa Mustafës.

Postimi i tij i plotë:

“Kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ish kryeministrit Isa Mustafa i uroj shërim të shpejtë me rastin e daljes pozitiv me virusin Covid-19. Besoj që nën kujdesin personal dhe mjekësor z. Isa Mustafa do ta tejkalojë me lehtësi këtë sfidë. HTH”.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje