Lajme

Haradinaj viziton Teqen e Halvetive në Prizren

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka vizituar Teqen e Halvetive në Prizren.

Ai ka thënë se Shejh Abedini dhe qytetarët e kësaj treve e njohin më së miri peshën e sakrificës në përpjekje për t’iu bërë ballë sfidave dhe për të qëndruar të palëkundur në tokën e tyre, për shtet e dinjitet.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?