Lajme

Haradinaj takon Luan Krasniqin

Kryeministri në detyrë dhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj është takuar me kampionin e boksit Luan Krasniqi.

Ky takim nuk ka kaluar pa një shkrepje të fotografisë për të ekspozuar muskujt e tyre. Me këtë rast, Haradinaj, ka thënë se është kënaqësi për të biseda me Krasniqin.

“Gjithmonë kënaqësi të bashkëbisedoj me kampionin tonë, Luan Krasniqin”, ka thënë Haradinaj.