Lajme

Haradinaj – Kurtit: Tregona pse një ueb-faqe e një ministrie tuaj kushton 30 mijë euro

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj sonte ia ka shtruar dy pyetje kryeministrit aktual Albin Kurtit, transmeton Periskopi.

Ai habitet pse një uebfaqe e një ministrie kushton 30 mijë euro dhe pse një këshilltar i Kuritt duhet pasur gjithë ata këshilltarë.

‘E kisha lut Albin Kurtin me na tregue pse kushton 30 mijë euro një ueb faqje e një ministre. Pse duhet me i pasë një zv kryeministër gjithë ata këshilltarë’’, ka thënë Haradinaj në T7.

‘’Habitem pse ka ndodh’’.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?