Lajme

Haradinaj jashtëzakonisht i gëzuar që i diplomoi nipi në FSK

Sot është mbajtur ceremonia e diplomimit e kadetëve të FSK-së, gjenerata 2020, në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë.

Në mesin e 15 kadetëve që diplomuan, ishte edhe djali i vëllait të Ramush Haradinajt, Luan Haradinaj, njofton Klan Kosova.

“Gjithçka sot i takon një ushtrie moderne, tamam një ushtrie të NATO-s e gjithë ceremonia. Gjeneratës 2020 shumë urime”, ka thënë Ramush Haradinaj

“Kuptohet se sot jemi edhe si familjarë se bashku me Suzanën sepse Luani ka diplomuar dhe jemi jashtëzakonisht të gëzuar”.


SHIKO EDHE: A JENI INFEKTUAR ME COVID-19