Lajme

Grabovci: Isniqi e rikonfirmon mbështetjen për PDK’në

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Valon Grabovci, sot ka takuar struktura të PDK’së dhe përfaqësues të institucioneve në Isniq, raporton Korrespodenti.

Ai përmes një statusi në faqen e tij në facebook, ka thënë se ka treguar se Isniqi, rikonfirmon mbështetjen për PDK-në, Kryeministrin Hoxhaj, kandidatin qe vjen nga Isniqi z.Bujar Kukleci dhe për kandidaturën time për deputetë.

Statusi i plotë i Grabovcit:

Isniqi, rikonfirmon mbështetjen për PDK-në, Kryeministrin Hoxhaj, kandidatin qe vjen nga Isniqi z.Bujar Kukleci dhe për kandidaturën time për deputetë.
#PDK 134✅

#ValonGrabovci 49 ✅


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?