Lajme

Grabovci: Bubaveci të vendosur për PDK’në dhe Rimëkëmbjen e Kosovës!

Kandidat i për deputete nga radhët e PDK’së, Valon Grabovci, ka zhvilluar një takim me simpatizantë të partisë në Bubavec, raporton Korrespodenti.

“Bubaveci të vendosur për PDK’në dhe Rimëkëmbjen e Kosovës!”, ka shkruar Grabovci në një status në profilin e tij në facebook, ku shihet me disa bashkëpuntor të PDK’së.

Në këto zgjedhje, Valon Grabovci garon me numrin 49 në listën e PDK’së. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?