Lajme

Gold Ag reagon pas arrestimeve të sotme: Evropë siklet mos i jep, flamurin ma ndrrove po djemtë mos m’i prek

Gjykata Speciale ka kryer bastisje në zyrat e OVL-UÇK-së, ku dhe arrestoi kryetarin dhe nënkryetarin e saj, shkruan GazetaBlic.

Për këtë ka reaguar Gold Ag përmes një postimi ku ka publikuar pamje gjatë momentit të arrestimit të Nasim Haradinajt.

“Kujdes Europë e siklet mos i jep. Flamurin ma ndrrove po djemt mos mi prek 🇦🇱“, ka shkruar ai.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?