Lajme

Gjendet një person i vdekur, policia jep detaje

Një person është gjetur pa shenja jete në Pejë, raporton Express

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Në vendngjarje kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërkaq rasti është iniciuar si “hetim i vdekjes”.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?