Lajme

Gjendet i pajetë një 22 vjeçar në bregdet të Durrësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një i ri 22 vjeçar është gjetur pa jetë në bregdetin e Durrësit.

I riu me inicialet L.C. dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e një infarkti. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, raporton Tch, transmeton Klankosova.tv.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.