Lajme

Gjenden të vdekur dy burra në Prishtinë, Policia jep detaje

Dy persona në Prishtinë janë gjetur të vdekur gjatë ditës së djeshme.

Policia ka njoftuar se në Prishtinë dje në shtëpinë e tij ka ndërruar jetë viktima mashkull kosovar.

Njësitë relevante policore dhe një ekip mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, mjeku përgjegjës ka konstatuar se viktima është pa shenja jete.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit trupi i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

Ndërsa gjithashtu raportohet se në Prishtinë, ka ndërruar jetë viktima mashkull kosovar. Njësitë relevante policore dhe një ekip mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, mjeku përgjegjës ka konstatuar se viktima është pa shenja jete.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit trupi i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.