Lajme

Gjenden dy trupa të pajetë në Kosovë

Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh ka raportuar se ka gjetur dy persona të vdekur, njëri në Graqanicë dhe tjetri në Prizren, transmeton IndeksOnline.

Derisa në Graqanicë vëllai ka raportuar për vdekjen e vëllait të tij, në Prizren vetëm është raportuar për vdekjen e një personi pa treguar se nga kush është gjetur.

Tutje policia njofton se trupat e pajetë të viktimave janë dërguar në Institutit e Mjekësisë Ligjore për obduksion.


SHIKO EDHE: A JENI INFEKTUAR ME COVID-19