Lajme

Gjatë zhbllokimit nga barrikadat, dhjetëra vetura të Policisë së Kosovës kalojnë në Jarinjë

KFOR-i ka larguar sot barrikadat e vendosura nga serbët në Jarinjë, përkatësisht te vendi i njohur si Përroi i Zhazhës.

Gjatë zhbllokimit të rrugës, te vendi i njëjtë, janë parë vetura të Policisë së Kosovës duke kaluar.

Gazetari i T7, Unitet Berisha po qëndron në vendin e ngjarjes dhe ka dërguar pamje prej atje.

LEXO EDHE:  Si kishte tentuar Dardan Krivaqa t’i ikë policisë me biçikletë