Lajme

Gazetari i RTK’së lë intervistën në gjysmë, konfrontohet verbalisht me provokuesin që thirri “Kosova është Serbi”

Gjatë ditës së sotme është nënshkruar marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë në Ëashington, teksa gjatë raportimit gazetari i RTK-së, Ridvan Berisha është provokuar.

Protestuesit serbë në SHBA kanë provokuar gazetarin, Berisha me “Kosova është Serbi”.

Reagimi i tij ishte i menjëhershëm duke iu drejtuar se “Kosova është e pavaruar”.

"Debati" i gazetarit Ridvan Berisha me një serb në SHBA 😲😂

Julkaissut lajmi.net Perjantaina 4. syyskuuta 2020


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje