Lajme

Gaxherri e Kadaj-Bujupi përplasen për vrasjet e pasluftës

Një përplasje mes Besa Gaxherrit të LDK-së dhe Donika Kadajt, tash analiste, ka lindur një debat i ashpër, pasi kjo e fundit tha se ‘LDK po viktimizohet me vrasjet e zyrtarëve të partisë’.

‘’Ty s’të ka ardhë keq pse kanë ndodhë vrasjet a? Me bo me ua lanë juve, ju i gjuni qeshtu sikur s’ka ndodhë kurrgjë. Mos fol kur flasë unë, mos fol. Zojë, nuk janë këto tema se gjoja po them unë diçka nuk ke dashtë ne me ndodh kjo’’, tha Gaxherri.

‘’Nuk lëshohet ajo fjalë jeni viktimizu“, i tha Gaxherri Kadaj-Bujupit

LEXO EDHE:  “Do të bëhët ky që ia cucllate Bulliqit, “Nuk ia cucllati kurë”, shpërthejnë ofendimet në Podujevë për postin e zëdhënësit