Lajme

Gani Geci komenton lotët e Ramush Haradinajt

Pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale.

Së fundmi njëri nga shtatë vëllezërit Geci, Esati, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit.

Geci shkruan se, është për të ardhë keq kur i sheh lotët e një kryeministri që jep dorëheqja nga pozita, duke shtuar se kjo pozitë është e mirë dhe e dhimbshme për me leshu.

Ai tutje shprehet se, tash fatin e Kosovës ia ka lënë në duart e Thaçit, i cili ashtu edhe ka dashtë, ku tash mundet me shkëmbye territore dhe me bë çka të donë me Kosovën.

Ja postimi i plotë:

Është për të ardhur keq kur i shef lotët e një kryeministri kur jep dorëheqje, pozita e Kryeministrit e mirë edhe e dhimbshme me leshu këtë pozitë, ka bërë mirë qe fatin e Kosovës ja ka lan Hashim Thaqit se kështu l ka dashtë ai dhe tash mundet me shkëmbehen territore mundet me ban çka donë me Kosovën.