Lajme

Fushatës zgjedhore ia sheh sherrin edhe Hoxha Shefqet Krasniqi, ja çfarë i ndodhi

Nesër edhe zyrtarisht fillon fushata zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të vitit 2019 në Kosovë.

Të gjitha televizionet dhe portalet pothuajse janë duke i kushtuar rëndësi të madhe kësaj fushate shkruan AlbanienShow

Këto ditë janë thyer rekordet e shikueshmërisë në rrjetet sociale, sidoqoftë kur jemi tek shikueshmëria dikush po ia she sherrin politikanëve.

Hoxha Shefaqet Krasniqi i cili kishte thyer rekordin për një emision televizivë, tani nuk është se i ka punët mëse miri me ndjekësit live në Facebook

Sot ai në faqen e tij në Facebook ka pasur vetëm 579 persona online, një shifër e vogël kjo për Dr Krasniqin.

Kujtojmë që Krasniqi vazhdon të mbetet një nga njerëzit më popullor në Kosovë./AlbanienShow


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?