Lajme

Frashër Krasniqi ofendon rëndë kandidatin për deputet nga Vetëvendosja: Ti je ngelc, a ki naj ditë shkollë o ngelc

Në emisionin ‘RUBIKON’ në KTV, sonte janë përballur në mes vete kandidati për deputet nga VV-ja Valdrin Ahmeti dhe kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Frashër Krasniqi.

Në këtë emision para zgjedhor ka pasur përplasje me akuza të rënda mes Ahmetit të VV-së e Krasniqit të PSD-së, shkruan AlbanienShow

Kandidati për deputet nga PSD, i është drejtuar disa herë Ahmetit me termin ngelc, ndërkohë Ahmeti e ka quajtur legen.

Shiheni debatin më poshtë./AlbanienShow

LEXO EDHE:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?