Lajme

Foto e ditës: Resul Sinani takon njeriun më të gjatë në Kosovë

Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga lista AAK-PSD, Resul Sinani, së fundmi ka publikuar një foto mjaft interesante.

Ai është fotografuar me njeriun më të gjatë në Kosovë.

Sinani ka shkruar se deri më tani kishte menduar që njeriu më i gjatë në Kosovë ishte Ferid Zekolli, por sot e ka kuptur se njeriu më i gjatë në Kosovë është Valtrim Rrustemi.

Statusi i plotë i Sinanit në facebook:

LEXO EDHE:  Vjen thirrja nga Austria: Lista Serbe të shpallet organizatë terroriste nga Kosova dhe BE