Lajme

Fitore Pacolli: Qytetarët presin me ditë për ta bërë testin për Covid-19, Kadri Veseli e merr rezultatin brenda ditës

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Fitore Pacolli, ka reaguar ndaj kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, i cili siç po thotë ajo i ka marrë rezulatet për Covid-19 brenda ditës.

Pacolli tha se shumë pak qytetarë arrin ta bëjnë këtë testim.

Sipas saj ata duhet të presin disa ditë për ta bërë dhe për t’i marrë rezultatet, kurse Veseli i ka marrë ato brenda.

Sot kryetari i PDK-së Kadri Veseli, ka njoftuar se është konfirmuar pozitiv me Covid.

Shkrimi i plotë:

LEXO EDHE:  “Keqpërdorim me buxhetin”, Musliu udhëtoi në Kroaci me para të Komunës së Skenderajt (Dokument)