Lajme

“Fito Vjosa vota, vendos Agimi”

Pas refuzimit të ofertës së Vetëvendosjes, nga ana e Agim Veliut, ka reaguar analisti, Imer Mushkolaj.

Përmes një postimi në facebook, Mushkolaj, ka thënë “Fito Vjosa vota, vendos Agimi”, teksa me ironi ka shtuar se kjo është tamam në frymën europiane, rugoviane dhe institucionaliste.


SHIKO VIDEON