Lajme

Filmi i Elvis Naçit bëhet virale në 7 Kontinente / Ja sa i dhimbshëm është

Një realizim nga Elvis Naçi, një video emocionuese dhe shumë domethënëse është bërë virale në mbarë botën!

Qindra Portale, profile dhe kanale YouTube nga mbarë Bota e kane postuar këtë video duke marrë miliona shikime!

Filmi i shkurtër flet për një nxënës të varfër, i cili ishte sprovuar me sëmundjen e nenës se tij!

Ai çdo ditë vonohej në mësim. Për ketë shkak ai rrehej vazhdimisht nga mësuesi i tij derisa një ditë ai kuptoi gjithçka!

Për më shumë ndiqeni videon:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?