Lajme

Ferat Shala takon strukturat e PDK’së në Istog: Të mobilizuar si kurrë më parë rreth programit ‘Rimëkëmbje’

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, sot ka zhvilluar takim me strukturat e partisë në qytetin e Istogut, raporton Korrespodenti.

“Në Istog sot takova shumë miq dhe bashkëpunëtorë, mbështetja e të cilëve, për mua dhe PDK-në, nuk ka munguar asnjëherë”, ka shkruar Ferati në facebok.

Postimi i plotë i tij:

Istogu i mobilizuar si kurrë më parë rreth programit #Rimëkëmbje të Partisë Demokratike Kosovës.

Qyetetarë, struktura të organizuara dhe aktivistë individualë, të bashkuar rreth idealeve shtetndërtuese të PDK-së.

Në Istog sot takova shumë miq dhe bashkëpunëtorë, mbështetja e të cilëve, për mua dhe PDK-në, nuk ka munguar asnjëherë.

Edhe në Istog oferta qeverisëse e PDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit po shihet si e vetmja alternativë për Kosovën.

#Rimëkëmbje #FeratShala14


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje