Lajme

Ferat Shala takon përfaqësues të institucioneve në Drenas

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, sot ka takuar struktura të PDK’së dhe përfaqësues të institucioneve në Drenas.

Ai përmes një statusi në faqen e tij në facebook, ka thënë se ka treguar se po vërehet një përkrahje dhe mbëshetje masovike për programin “Rimëkëmbje” dhe për partinë shtetformuese.

Statusi i plotë i Shalës:

Takim me strukturat e Partisë Demokratike të Kosovës dhe me përfaqësues të institucioneve në Drenas.

Përkrahje dhe mbëshetje masovike për programin #Rimëkëmbje dhe për partinë shtetformuese.

#PDK134 #FeratShala14


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?