Lajme

Familja Dehari e publikon foton e tortës që Kurti ia dërgoi vajzës së Astritit për ditëlindje

Vajza e Astrit Deharit, Arsa sot feston ditëlindjen. Me këtë rast, kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka dërguar asaj një ëmbëlsirë, raporton Express.

Kështu ka bërë të ditur babai i Astritit, Avni Dehari, i cili e ka falënderuar Kurtin, përmes një postimi në Facebook.

“Albin, faleminderit shumë për tortën për ditëlindjen e Arsës”, ka shkruar ai.

Albin, faleminderit shumë për tortën për ditëlindjen e Arsës. Të fala të përzemërtaArsa, Arta , Xhemilja dhe Avniu.

Julkaissut Avni Dehari Maanantaina 11. toukokuuta 2020


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?