Lajme

Fakte tronditëse mbi sekretin e vdekjes se Enver Hoxhës. Marcel Hila zbulon si vdiq ai!

Ne emisionin Kojshia Show, shkrimtari nga Shkodra Marcel Hila që njëherit ishte edhe ish-ushtar në Regjimin Komunist, zbuloi fakte dhe sekrete tronditëse mbi vdekjen e Enver Hoxhës.

Ai zbuloi se a e vranë apo si vdiq Enver Hoxha.

Ndiqeni emisionin nga minuta e 17:00 për të mësuar më shumë.