Lajme

Endriti i Thaçit, për Clintonin: Jam rritë duke dëgjuar rrëfime për njeriun e paqes

Djali i Presidentit Hashim Thaçi, Endriti ka publikuar fotografi me ish-presidentin Bill Clinton dhe babain e tij.

Endiriti i cili ka lindur në kohën e luftës në Kosovë, ka thënë se është rritur duke dëgjuar rrëfime për Bill Clintonin, të cilin e ka quajtur njëriu i paqës, transmeton Magazina.a

“Unë kam lind në vitin e luftës por jam rritë duke dëgjuar rrëfime për njeriun e paqes – Presidentin Bill Clinton. Tani si student pata nderin e madh ta takoj por edhe të dëgjoj ca këshilla nga ky njeri i historisë së luftës dhe paqes të vendit tim.”, ka shkruar Endriti në fotografinë e publikuar me CLintonin dhe Thaçin./Magazina.al/

LEXO EDHE:  E rëndë: 30-vjeçarja në Ferizaj që tenton t’i japë fund jetës, i dërgon bashkëshortit fotografi të litarit