Lajme

Emocionohet Hisen Berisha nga rrëfimi rrënqethës i Nënës Sevdije që u keqtrajtua dhe u burgos nga Serbët!

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafir Komandanti Kosharës Hisen Berisha, shkruan InfoKosova.

Ai u emocionua shumë kur dëgjoi rrëfimin e Nënës Sevdije Azemi qe u rr.ah, u mal.tretua dhe u burgos nga Serbët./InfoKosova/

Ndiqeni minuten 42:29 të emisionit për ta parë:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?