Lajme

Emocionohet Besa Ceku: Ja çfarë befasie i bënë kolegu i saj Asllan Bajrami

Ne emisionin Kojshia Show, sonte ishin të ftuar prezantuesja e njohur e lajmeve, gazetarja Besa Çeku dhe gazetari i njohur Asllan Bajrami.

Asllan Bajrami e ka emocionuar kolegen e tij Besa Ceku, duke i bërë asaj një befasi mjaft interesante.

Ndiqeni minutën e 12:40 të emisionit për më shumë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?