Lajme

Elvis Naçi viziton familjen Abazi nga Gjilani, u premton shtëpi të re

Imami shqiptar, Elvis Naçi, ka vizituar familjen Abazi e cila i humbi dy anëtarë të familjes në tërmetin e 26 nëntorit, shkruan Insajderi.

Naçi u ka shprehur ngushëllime familjes ndërsa ka premtuar se së shpejti do të fillojë ndërtimi i shtëpisë së re dhe do të ndahet pension 1 mijë euro për 6 jetimët./Insajderi.com/

LEXO EDHE: “Faleminderit që s’i ndatë djemtë e mi nga të tjerët!”, fjalët prekëse të babait të vëllezërve të ndjerë nga Kosova

LEXO EDHE:

Ky është gjesti human i Medës për banorët e prekur nga tërmeti në Shqipëri


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?