Lajme

E zbulon Ilir Meta: Ky është sekreti im dhe Thaçit, si arritëm të qëndrojmë gjatë në Politikë!

Presidenti Ilir Meta dhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi arritën të qëndrojnë gjatë në Politikë, shkruan InfoKosova.

Ilir Meta e zbuloi në emisionin Kojshia Show së si arritën të jenë gjatë në Politikë që të dy.

Për ta kuptuar se si arritën të jenë kaq shumë gjatë në skenën politike dhe të jenë gjithmonë në pozitë, ju ftojmë të ndiqni emisionin në videon e mëposhtme./InfoKosova/

Shiko Videon:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?