Lajme

E turpshme: Djali rrahu babë e nanë në Rahovec

Një burrë dhe një grua mbrëmë kanë raportuar në polici se, pas një mosmarrëveshjeje verbale, janë sulmuar fizikisht nga djali i tyre.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.”, ka informuar policia.

Rasti ka ka ndodhur në Rahovec.

Ndërkohë, rasti ka shkuar në procedurë hetimore


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?