Lajme

E rëndë: Vdes një 33-vjeçare

Një grua 33-vjeçare ka rënë nga 30 metra lartësi duke humbur jetën ndërsa pozonte për një foto gjatë një ekskursioni me bashkëshortin e saj. Lajmi ka tronditur Beligjkën ndërsa mediat greke raportojnë se Zoe Snoeks është nga Kreta.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur të martën në sytë e bashkëshortit të saj Joeri Janssen. Sipas informacioneve, 33-vjeçarja ishte duke qëndruar në cepin e një shkëmbi kur humbi ekuilibrin dhe u rrëzua .

Zoe, ishte nga Gerani, Rethymno dhe mbiemri i saj është Marinaki, megjithatë, ajo kishte zgjedhur që të mbante mbiemrin e të ëmës pasi prindërit iu divorcuan. Dy vite më parë ajo humbi edhe të birin në një aksident automobilistik.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?