Lajme

E rëndë: Vdes i riu nga Vushtrria

Ka vdekur i riu Shpetim Krasniqi gjatë orëve të para të mëngjesit

22 vjeçari Krasniqi vuante nga sëmundja e leukemisë, ndërsa vinte nga fshati Bregaj i komunës së Vushtrrisë.

Ndryshe i riu Krasniqi kishe kohë që vuante nga sëmundja e leukemisë, dhe në fund nuk arriti të ia dilte


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?