Lajme

E priti kthimin e tij nga burgu, vajza e Sylejman Selimit ndjen mall për të

Ka vite që ajo po rritet larg babait të saj, derisa ai po mbahet në burg.

Donika, vajza e Gjeneralit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, edhe sot e priti lirimin nga burgur të babait të saj, por fatkeqësisht ai po vazhdon të mbahet pas grilave, shkruan Indeksonline.

E zhgënjyer dhe plot mall, ajo shpreh dhimbjen përmes disa imazheve të ndryshme, nga momente të ndryshme që ka kaluar pranë babait të tij.

Ndryshe sot Gjykata Supreme e Kosovës ka liruar me kusht Jahir Demaku, ndërsa është hedhur poshtë kërkesa për lirim për Sylejman Selimin./Indeksonline/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?