Lajme

E gjenë kuletën në Prishtinë, nuk e kthen, e pëson keq

Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka arrestuar një person i cili e kishte gjetur një kuletë me para në vlerë rreth 1570 euro dhe nuk e kishe raportuar askund.

Sipas policisë, i dyshuari është zbuluar përmes kamerave të sigurisë tek stacioni i autobusëve në Prishtinë.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.


SHIKO VIDEON